تکمیل فرم اسکان متخصصین اعزامی به استان برای رزرو هتل متخصصان غیر بومی

با نام کاربری و رمز عبور خود وارد سامانه شده و فرم اسکان متخصصین غیر بومی ( مختص اسکان موقت متخصصین غیر بومی تا روز توزیع ) را تکمیل نمایید.

برای اسکان متخصصین اعزامی به استان هتل پارسیان آزادی درنظر گرفته شده است . صرفا هزینه اسکان متخصصین به عهده دانشگاه است و شامل هزینه همراهان نمیشود.

راهنمای سامانه

1- ابتدا از طریق لینک سمت راست گزینه "ایجاد حساب جدید" را کلیک کرده سپس یک نام کاربری و رمز عبور به زبان انگلیسی وارد کنید.

2- پس از ورود به حساب کاربری خود با کلیک کردن گزینه "تکمیل/ویرایش فرم توزیع متخصصین" از منوی سمت راست اقدام به تکمیل فرم توزیع متخصصین نمایید.

نکته: اگر در حین تکمیل فرم ثبت نام بخشی از مدارکتان ناقص بود در پایین فرم گزینه ثبت نام موقت را بزنید و پس از جمع آوری مدارک ناقص مجدد وارد سایت شده و گزینه ی "تکمیل/ویرایش فرم توزیع متخصصین" را از منوی سمت راست، کلیک کرده و پس از بارگزاری مدارک ناقص گزینه ثبت نهایی را بزنید.

مدارک لازم جهت ثبت نام اینترنتی در سامانه توزیع متخصصین

ضمن عرض خوش آمدگویی به متخصصین محترم اسکن واضح و با حجم مناسب موارد ذیل را جهت ثبت نام در سامانه توزیع متخصصین تهیه فرمائید. (در ادامه ی مطلب)

*** اطلاعیه زمان ثبت نام در سامانه در صفحه اصلی دانشگاه به آدرس yums.ac.ir بروزرسانی خواهد شد.مهلت ثبت نام تا 12 ظهر روز دوشنبه 1399/06/10 تمدید شد.

جهت مشاهده ادامه مطلب لینک " بیشتر بخوانید"  را از قسمت پایین کلیک نمایید....

 

 

اشتراک در سامانه توزیع متخصصین معاونت درمان RSS